Užsakovas  Kokybiškus plastikinius ir aliuminio profilio langus siūlanti įmonė. Veiklos zonos – Vilniaus ir Kauno apskritys. Poreikis būti matomu ir pasiekiamu internetu. Reklama internete – geriausias sprendimas. 

Internetinės svetainės sukūrimas atnaujinimas  Užsakovas norėjo daugiau srauto į svetainę, daugiau užklausų ir daugiau pardavimų. Buvo nuspręsta optimizuoti svetainę ir padaryti ją patogesne lankytojams. 

Atlikti darbai sutvarkytas interneto svetainės pradinis puslapis, sutvarkyta navigacija menu juostoje. Siekiant pagerinti organinius ir mokamus Google paieškos rezultatus – sukurtas vidinis puslapis Plastikiniai langai. Pagerinta užklausos forma. Sutvarkyti ir atnaujinti produktų puslapiai. Pagerinti SEO rodikliai. 

Itin efektyvi reklama internete – GoogleAds reklama srautas nukreiptas į esančius Vilniaus ir Kauno apskrityse arba besidominčius langais šiose zonose. 

Tikslai svarbu ne tik sukurti interneto svetainę, bet ir būti pastebėtiems didelę konkurenciją turinčioje rinkoje. Gerinti GoogleAds reklamos internete našumą 

Ateities planai Internetinės svetainės puslapių anglų kalba tvarkymas, GoogleAds reklama optimizuojama, didinamas reklamos kampanijų skaičius. 

0 %
išaugęs srautas
0 %
sumažintas PPC
0 K
lankytojų
  • Atliktos paslaugos

    Internetinių svetainių kūrimas
    Internetinių svetainių priežiūra
    Google Ads reklama SEO paslaugos