Užsakovas Pilvo chirurgijos konsultacinė klinika “Šimčiko klinika”.

Prekės ženklo įvaizdis užsakovui sukurtas pasitelkiant išsamias analizes, išsigryninus vartotoją, komunikacijos stilių ir įtraukiant ilgalaikius tikslus. Kuriant prekės ženklo įvaizdį buvo glaudžiai bendradarbiaujama su užsakovu, analizuojamos spalvų reikšmės bei įtaką klientų elgesiui. 

Atlikti darbai apima visus įvaizdžio elementus, naudojamus komunikacijoje ir kasdieninėje įmonės veikloje – prekės ženklo logotipas, firminis blankas, vizitinės kortelės, ikonėlės ir baneriai naudoti kuriant internetinę svetainę ibei komunikacines žinutes įvairiuose pardavimo kanaluose. Sukurta interneto svetainė atlieka klientų pritraukimo ir informavimo apie teikiamas paslaugas funkciją. Šimčiko klinika teikiamoms paslaugoms aprašyti buvo sukurti tekstai. Džiaugiamės radę sprendimą meniškai ir įdomiai perteikti vizualinę informaciją apie žmogaus virškinimo sistemą,, žarnyną. Tinklapyje www.simcikoklinika.lt naudojamos grafiškos žmogaus žarnyno nuotraukos. Visuose etapuose išlaikoma estetika, vientisumas ir patikimumo jausmas. Vientisumas yra reikšmingas elementas kuriant stiprų prekės ženklo įvaizdį.

Tikslai sukurti prekės ženklo Šimčiko klinika įvaizdį, įvesti jį į rinką ir didinti žinomumą. 

Ateities planai  kurti komunikaciją socialinėje erdvėje, stiprinti prekės ženklo įvaizdį ir pozicijas skaitmeninėje erdvėje.

0
mėn. rinkoje
0 %
atlikti darbai
0
web lankytojų
  • Atliktos paslaugos

    Tinklapio dizainas
    Internetinių svetainių kūrimas
    Internetinių svetainių priežiūra