Užsakovas, kuriam aktualu kokybiškas tinklapio dizainas – tarptautinė inžinerijos ir chemijos kompanija “Jurby Water Tech”.

Partnerystės pradžia, o klientas  jau žinojo, kad jam reikalingas išskirtinis tinklapio dizainas. Supratome, kad viskas turi būti padaryta maksimaliai profesionaliai ir tinklapio kurimas privalo būti maksimaliai sklandus. 

Atlikti darbai kalba patys už save. Tinklapio dizainas sukurtas atsžvelgiant į įmonės Jurby Water Tech veiklos sritį, klientų segmentą bei įmonės vertybes. Digisimo komanda pasiraitojo rankoves ir skyrė dideles pajėgas tinklapiui sukurti. Pasitelkiant įmonės “brand book”, turimas profesionalias nuotraukas, buvo sukurtas išskirtinis tinklapio dizainas, tinklapio loginė struktūra ir numatyti darbų etapai. Kurti tinklapį buvo labai įdomu. Dėkojame už pasitikėjimą sukurti tinklapį! 

Tinklapio dizainas apima: spalvų ir šriftų parinkimą, idealiai derantį su įmonės “brandbook”, reikalingų ikonėlių  sukūrimą, turinio išdėstymą, nuotraukų adaptavimą. 

Tikslai Maksimaliai informatyviai ir efektyviai perteikti informaciją apie įmonės “Jurby Water Tech” teikiamas paslaugas, platų ir profesionalų produktų ir paslaugų spektą. 

Ateities planai Shopify elektroninės parduotuvės sukūrimas apima tinklapio dizainą ir tinklapio kurimą. 

0
dienas užtruko
1
vienintelis web
0
% išpildymas
  • Atliktos paslaugos

    Facebook verslo paskyra
    Pranešimai
    Komunikacija su lankytojais